» » » Ir informācija par jauno BMW i4
Ir informācija par jauno BMW i4
19 март 2021в 19:21
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Ir informācija par jauno BMW i4


BMW beidzot ir atklājusi informāciju par savu gaidāmo elektrisko sedanu BMW i4. Papildus tehniskajām īpašībām ir kļuvušas pieejamas fotogrāfijas ar automašīnas ārpusi, kas ir patiešām iespaidīgas. Tālāk mēs jums pastāstīsim par visām niansēm, kas kļuvušas zināmas attiecībā uz gaidāmajām ziņām.

Sākotnēji šis modelis tika prezentēts 2020. gadā, un to sauca par Concept i4, jo tas bija uzņēmuma konceptauto. Tagad koncepcija ir saņēmusi pilnvērtīgu iemiesojumu, kas plašākai sabiedrībai būs pieejams līdz 2021. gada beigām.


Pirmkārt, jāatzīmē automašīnas tehniskie dati. Modelis ir aprīkots ar pāris jaudīgiem elektromotoriem (pa vienam katrai asij), kas kopā dod līdz 530 ZS jaudu. jauda. Kas attiecas uz akumulatoru, tā tilpums ir pietiekams 590 kilometru nobraukšanai WLTP ciklā ar vienu uzlādi.

Ne mazāk iespaidīgs ir sedana izskats, kas vienlaikus izskatās diezgan futūristisks un minimālistisks. Un tas attiecas gan uz automašīnas interjeru, gan ārpusi. Turklāt dizainā nav iespējams izcelt kādu īpašu iezīmi, izņemot varbūt jaukus diskus ar oglekļa šķiedras oderi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?