» » » Jaguar XF sedans gatavojas izlaišanai
Jaguar XF sedans gatavojas izlaišanai
19 март 2021в 19:25
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Jaguar XF sedans gatavojas izlaišanai


Jaguar XF tika prezentēts pagājušajā gadā Lasvegasas auto izstādē. Automašīna izraisīja vislielāko entuziasmu gan no žurnālistiem, gan parastajiem pasākuma apmeklētājiem. Un tagad, pēc nedaudz vairāk nekā gada, automašīna beidzot nonāca priekšražošanā. Kā britu zīmols šoreiz priecēs savus cienītājus, uzzināsim šajās ziņās.

Pirmais, kas jūs patiešām pārsteidz, ir pieticīgais dzinēju komplekts, kas pieejams palaišanas laikā. Pircējiem būs pieejams vai nu 2,0 dīzeļdzinējs ar 199 ZS, vai 2,0 benzīna dzinējs ar 249 ZS. uz klāja. Šajā gadījumā abas iespējas darbojas tikai ar astoņu pakāpju automātiku un visu vilci pārnes uz automašīnas aizmugurējo asi.


Bet elektronikas ziņā jaunais Jaguar XF piešķirs izredzes daudzām augstākās klases automašīnām. Ir elektriskā aizmugurējā vāka un pārsegs, atpakaļskata spoguļu elektriskā regulēšana, apkure visam, kas tikai sasalst, kā arī dažādi sadursmju un šķēršļu noteikšanas sensori, kas darbojas sadarbībā ar Gloss Sparkle Silver sistēmu.

Un visbeidzot, automašīnas izskats jebkura zīmola cienītāja dvēselē izraisa tikai viscieņpilnākās jūtas. Stingrs un lakonisks dizains, laikmetā ievērots stils un silueta ātrums, stingri ievērojot proporcijas. Ar to Jaguar modeļi ir tik slaveni!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?