» » » Kia Cadenza un K900 vairs netiks pārdoti ASV
Kia Cadenza un K900 vairs netiks pārdoti ASV
08 март 2021в 21:14
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Kia Cadenza un K900 vairs netiks pārdoti ASV


ASV mazā pieprasījuma dēļ abi Kia Cadenza un K900 modeļi tiks pakāpeniski pārtraukti. Sedani pārdošanā parādījās salīdzinoši nesen, tomēr 2019. gadā, pat pirms koronavīrusa pandēmijas, pārdošanas līmenis bija tik zems, ka daži tirgotāji jau bija atteikušies izstādīt automašīnas vispārējā zālē.
Kopumā situācija premium klases automašīnu tirgū daudzu ekspertu vidū nav iepriecinoša. Šobrīd daudziem ražotājiem ir viens vai vairāki prestižā segmenta modeļi, kurus cenšas pārdot ASV un Eiropā, kur šādas mašīnas tradicionāli ir ļoti pieprasītas.

Tomēr tirgū ir tik daudz modeļu, ka tie jau pārsniedz šo pieprasījumu, un pircēju vienkārši nav pietiekami daudz. Kopumā šī ir tipiska ekonomiskā situācija, kas tikai saasina konkurenci un rada tādas negatīvas sekas kā jaunu modeļu izņemšana no pārdošanas.
Lai aizstātu aizgājušos K900 un Cadenza, Kia pagaidām neplāno izstrādāt jaunus premium klases automobiļus. Tā vietā uzņēmums nolēma koncentrēties uz sastāva pārskatīšanu un stratēģijas pielāgošanu. Kas attiecas uz minētajiem modeļiem Eiropas tirgū, tie būs pārdošanā, neskatoties uz vāju pieprasījumu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?