» » » Lexus savienotie pakalpojumi tagad ir pieejami Lexus ES
Lexus savienotie pakalpojumi tagad ir pieejami Lexus ES
09 март 2021в 10:55
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Lexus savienotie pakalpojumi tagad ir pieejami Lexus ES


Jaunais Lexus ES tiks izlaists šī gada martā, un tajā būs daudz tehnisku jauninājumu. Automašīna daudzējādā ziņā ir laba, taču modeļa centrālais jauninājums būs Lexus Connected Services, kas ļaus kontrolēt dažādas automašīnas funkcijas no parasta viedtālruņa ekrāna.
Lai izveidotu savienojumu ar jauno pakalpojumu, pietiek ar oficiālās lietojumprogrammas lejupielādi no AppStore vai Google Play un instalēšanu savā viedtālrunī. Starp lietojumprogrammas funkcijām ir vērts izcelt transportlīdzekļa automātisko atrašanās vietas noteikšanu, kas vienmēr ļaus kartē redzēt sava automašīnas atrašanās vietu.

Turklāt lietojumprogramma reģistrē katru braucienu, kas pēc tam tiek apkopots statistikas veidā, ļaujot izsekot visām kustībām un analizēt savu braukšanas stilu. Tiešsaistē būs iespējams arī apskatīt apkopes pakalpojumu apmeklējumu vēsturi un reģistrēties nākamajai sesijai.
Nākotnē šim pakalpojumam vajadzētu pāriet uz visiem pašreizējiem Lexus zīmola modeļiem, un pašas lietojumprogrammas funkcionalitāte noteikti tiks paplašināta ar jaunām iespējām. Jo īpaši viens no jaunākajiem jauninājumiem ieviesa trieciena sensoru reģistrāciju, kas var reģistrēt bojājumu lokalizāciju un to rašanās laiku. Tādējādi jūs varat pasargāt savu automašīnu no vandālisma aktiem autostāvvietās un autostāvvietās.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?