» » » Saules alumīnijs BMW ieradīsies no Apvienotajiem Arābu Emirātiem
Saules alumīnijs BMW ieradīsies no Apvienotajiem Arābu Emirātiem
08 март 2021в 18:15
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Saules alumīnijs BMW ieradīsies no Apvienotajiem Arābu Emirātiem


BMW saņems saules alumīniju tieši no ražotāja. Izrādījās, ka tā ir arābu firma Emirates Global Aluminium (EGA), kas atrodas Dubaijā. Saskaņā ar parakstītā līguma rezultātiem pirmās izejvielu piegādes jāsāk līdz šī gada rudenim, un nākotnē partnerību var paplašināt.

Saules alumīnijs ir nosaukts ieguves veida dēļ, kurā tiek izmantota tieši Arābijas tuksnesī uzbūvēto saules elektrostaciju enerģija. Milzīgi lauki, kas izklāta ar saules baterijām, rada 1013 MW jaudu. Ja mēs ņemam vērā alumīnija ražošanas procesa milzīgo enerģijas patēriņu, tad izrādās, ka tas nav tik liels skaitlis.


Tomēr arābi sola palielināt spēkstacijas jaudu, kā arī piedāvāt eiropiešiem citus resursus. Mēs runājam par litiju, fosforu un citiem retzemju elementiem, kurus arī iegūs, izmantojot saules enerģiju.

Pirmajai alumīnija piegādei vajadzētu būt 43 tūkstošiem tonnu. Šis metāls ir nepieciešams gan modernu virsbūvju ražošanai, gan elektrisko transportlīdzekļu šasiju izstrādei. Tajā pašā laikā BMW plāno samazināt kaitīgo vielu izmešus ne tikai, ražojot videi draudzīgus transportlīdzekļus, bet arī ražošanas posmā. Tāpēc partnera izvēle krita EGA uzņēmumam ar tā jaudīgajām saules elektrostacijām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?