» » » Autopilots Honda Sensing Elite ļauj vadīt brīvroku režīmā
Autopilots Honda Sensing Elite ļauj vadīt brīvroku režīmā
08 март 2021в 18:19
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Autopilots Honda Sensing Elite ļauj vadīt brīvroku režīmā


Honda ir ieviesusi jaunu uzlabotu autopilotu, kas ļaus jums "vadīt" automašīnu bez rokām. Sistēmu jau sāka uzstādīt Honda Legend (Acura RLX) modelī, kas šobrīd ir pieejams tikai Japānas tirgū. Pēc uzņēmuma pārstāvju domām, jaunā modeļa eksportēšana uz rietumiem jāsāk jau tuvākajā nākotnē.

Pats autopilots būtiski neatšķiras no citu uzņēmumu attīstības. Ap automašīnas perimetru ir uzstādīti dažādi sensori, kas apkopo informāciju par satiksmes situāciju, citiem transporta līdzekļiem, gājējiem, ceļa zīmēm utt. Pēc tam apkopotā informācija tiek pārsūtīta uz datoru, kas, analizējot datus, pieņem lēmumu, kā vadīt transportlīdzekli.


Tomēr, ja tajā pašā Tesla autopilots vienmēr uzrauga vadītāja modrību, periodiski liekot nedaudz stūrēt stūri, tad bezpilota Honda varēs pārvietoties, kā saka, bez rokām. Protams, tas ir tālu no novatoriskas attīstības, tomēr sērijveida automašīnas ar šāda veida autopilotu joprojām ir retums.

Lai kā arī būtu, un drīz vien cilvēkam var pat nebūt vajadzīgas tiesības vadīt automašīnu, jo automašīna pārvietosies pilnībā automātiskā režīmā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?