» » » Jaudīgie Ford Mustangs Eiropā vairs nav pieejami
Jaudīgie Ford Mustangs Eiropā vairs nav pieejami
08 март 2021в 18:18
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Jaudīgie Ford Mustangs Eiropā vairs nav pieejami


Šķiet, ka benzīna V8 ar milzīgu tilpumu un milzīgu jaudu vairs nav modē. Ford ir paziņojis, ka ir noņēmis sava Mustang augstākās klases versijas no pārdošanas Eiropā. Izskatās, ka elektrisko transportlīdzekļu ēra uzņem apgriezienus, un šajā jaunajā laikmetā vecajām leģendām vienkārši nav vietas.

Savulaik Ford Mustang kļuva par īstu izrāvienu Amerikas autobūves nozarē un iznesa Ford no krīzes, kurā tas bija. Tomēr laiki mainās, un mūsdienās arvien mazāk patērētāju vēlas iegādāties jaudīgu automašīnu ar rijīgu benzīna dzinēju, kas diez vai iekļaujas stingrākajos emisiju standartos.


Ne mazāk uzmanības pelna nodokļu palielināšana automašīnām ar lielu motora tilpumu, kā arī sistemātiska atteikšanās no iekšdedzes dzinējiem vairākās Eiropas valstīs. Tas viss rada nelabvēlīgus apstākļus modeļa pārdošanai, tāpēc tas pazūd no dīleru logiem.

Par laimi Ford ir informēts par jaunākajām pasaules tendencēm un jau gatavo uztvērēju - Mustang Mach-E, kas būs 100% elektrisks. Nav skaidrs, vai elektromotors spēs nodot tās pašas sajūtas, pie kurām pieraduši avid zīmola fani, taču tas ir labāk nekā nekas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?