» » » JLR Tucana projekts padarīs automašīnas ekonomiskākas
JLR Tucana projekts padarīs automašīnas ekonomiskākas
08 март 2021в 18:20
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

JLR Tucana projekts padarīs automašīnas ekonomiskākas


Jaguar aktīvi strādā pie jauna projekta JLR Tucana, kura mērķis ir mainīt pieeju transportlīdzekļu virsbūves konstrukciju projektēšanai un montāžai. Pēc inženieru un projektu vadītāju domām, šī metode palielinās transportlīdzekļu drošību un efektivitāti.

Vienkārši sakot, JLR Tucana tehnoloģija ierosina tērauda un alumīnija vietā izmantot dažādus kompozītmateriālus, piemēram, CFRP, kas nodrošina līdz pat 30% lielāku stingrību, vienlaikus ar 30-40% mazāku svaru. Tas jo īpaši attiecas uz nesošajām virsbūves konstrukcijām, kas aizņem lielāko daļu visas arhitektūras masas.


Vai ir vērts paskaidrot, ka svara samazināšana samazinās enerģijas izmaksas automašīnas pārvietošanai. Ņemot vērā, ka šodien visa pasaule izmanto uzlādējamas baterijas, kuru galvenais trūkums ir jauda un attiecīgi diapazons, Jaguar projekts var būt ļoti noderīgs.

Protams, pēc testu beigām un sākotnējās izstrādes stadijas tehnoloģijai vispirms vajadzētu parādīties uz paša koncerna modeļiem. Lai gan projekta autori nenoliedz iespēju izmantot trešās puses patentus, kuriem, pēc viņu domām, vajadzētu labvēlīgi ietekmēt visu automobiļu nozari.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?