» » » Izmēģiniet prātu pārņemošo Audi Q3
Izmēģiniet prātu pārņemošo Audi Q3
09 март 2021в 18:08
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Izmēģiniet prātu pārņemošo Audi Q3


Audi kompānija zina, kā un patīk ražot augstas kvalitātes krosoverus, kas nav daudz zemāki par BMW labākajiem bavāriešu modeļiem vai Toyota japāņu no Toyota modeļiem. Mūsu šodienas viesis ir Audi Q3, kas to spilgti apliecina. Visā ziņā grezna automašīna sniegs prieku no braukšanas un augstu komforta līmeni.

Pirmkārt, es vēlētos uzslavēt modeļa dizainu, kas uzreiz iegrimst dvēselē ar tā formu žēlastību un gludām līnijām. Kopumā modelis saglabā visa Audi automobiļu dizaina raksturīgās iezīmes, kaut arī tam ir vairākas savas mikroshēmas, piemēram, tā pati optika vai dažu virsbūves elementu interesanta štancēšana.


Kas attiecas uz spēka agregātu, tad uz Audi Q3 to attēlo benzīna dzinējs ar tiešu iesmidzināšanu un turbokompresoru. Dzinējs rada iespaidīgu 180 ZS jaudu. un ir savienots pārī ar septiņu pakāpju robotizētu transmisiju. Mūsdienu krosoveros standarts ir balstiekārta - aizmugurē ir McPherson statņi, bet priekšā - spirāles atsperes.

Atsevišķa diskusija ir pelnījusi krosovera braukšanas īpašības. 7,4 sekundes paātrinājuma dinamika ļauj ātri sākt no vietas, un atsaucīgā transmisija lieliski palīdz kontrolēt karstu motoru. Skaidri darbojas arī balstiekārta, kas burtiski norij visus brauktuves pārkāpumus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?