» » » Pārbaudes brauciens BMW M8 sacensību kabriolets
Pārbaudes brauciens BMW M8 sacensību kabriolets
09 март 2021в 18:09
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Pārbaudes brauciens BMW M8 sacensību kabriolets


Iespaidīgais BMW M8 konkurences kabriolets ir salīdzinoši jauns papildinājums Eiropas tirgū. Sportiskā izskata automašīna ar ievelkamu jumtu un patīkamu dizainu nekavējoties piesaistīja daudzus BMW zīmola žurnālistus un pazinējus, kuri atzinīgi novērtēja modeli savos daudzajos pārskatos un rakstos. Nu, ļaujiet mums un mēs viņiem pievienojamies.

Modelis pilnībā attaisno savu klātbūtni M saimē un lepojas ar iespaidīgu 600 ZS V8 benzīna dzinēju. Ar šādu saķeri pietiek, lai kupeju līdz simtam paātrinātu 3,4 sekundēs. Tajā pašā laikā maksimālais ātrums ir 250 km / h, un to ierobežo programmatūra. Patiesais ātrums ir 305 km / h.


Salonā atradīsim augstas kvalitātes sēdekļus ar sānu atzveltnes balstu, iespaidīgu multimediju sistēmu, kas ieplūst digitālajā panelī, modernu trīs spieķu stūri ar elektronisko pildījumu, kā arī uzlabotu adaptīvo klimata kontroli, kas migrēja tieši no sestā sērija.

Runājot par vadāmību, modelis izrādījās ārkārtīgi ātrs un reaģēja uz pedāļiem. Protams, stūri var saukt par informatīvu, taču rodas priekšstats par nepilnīgu kontroli pār notiekošo, kas ar tik spēcīgu motoru rada zināmu trauksmi. Kopumā BMW M8 lieliski parāda savu raksturu, kas tikai prasa sacīkšu trasi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?