» » » Kadilaks plāno palaist turp un atpakaļ lidmašīnu
Kadilaks plāno palaist turp un atpakaļ lidmašīnu
08 март 2021в 18:16
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Kadilaks plāno palaist turp un atpakaļ lidmašīnu


Nesenajā CES tiešsaistes izstādē, kurā tika demonstrētas dažādu transportlīdzekļu virtuālās koncepcijas un tehnoloģiskās inovācijas, Cadillac inženieri demonstrēja bezpilota kopēja un pasažieru transporta maršruta projektus. Protams, abi projekti izmanto elektrisko vilci un paver durvis uz nākotni.

Transportlīdzekļu pārvadājumi ir autonomi pasažieru taksometri, kas paredzēti gan vairākiem pasažieriem, gan ievērojamai cilvēku masai. Mūsdienu transporta pakalpojumus var saukt par maršruta taksometriem, autobusiem un pat pasažieru vilcieniem.


Parādītais Cadillac maršruta autobuss pārvietosies pa iepriekš noteiktu maršrutu un izmantos bezpilota vadību. Tajā pašā laikā transportlīdzekļa maršrutā ir paredzētas uzlādes stacijas un pasažieru mezgli, kur pasažieri tiek iekrauti un izkrauti.

Tāpat šova ietvaros tika demonstrēts bezpilota kopers, kas atgādina parastu bezpilota lidaparātu, bet ir pasažieru lidmašīna. To plānots izmantot arī kā vienvietīgu taksometru, uz kuru var piezvanīt no parasta viedtālruņa.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?