» » » Audi-FAW Ķīnā nodarbosies ar elektriskajiem transportlīdzekļiem
Audi-FAW Ķīnā nodarbosies ar elektriskajiem transportlīdzekļiem
08 март 2021в 18:14
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Audi-FAW Ķīnā nodarbosies ar elektriskajiem transportlīdzekļiem


Audi nesen parakstīja ilgtermiņa partnerību ar Ķīnas autoražotāju FAW, lai izveidotu jaunu uzņēmumu Audi-FAW. Jaunizkaltais uzņēmums koncentrēsies uz elektrisko transportlīdzekļu ražošanu Ķīnas tirgum, kam savukārt vajadzētu nostiprināt Audi pozīcijas reģionā.

FAW ir viens no lielākajiem automašīnu ražotājiem Ķīnā, un tajā ir milzīga apmācītu darbinieku armija un visa nepieciešamā infrastruktūra automašīnu izstrādei un montāžai rūpnieciskā mērogā. Pēdējos gados uzņēmums aktīvi palielina savu jaudu elektrisko transportlīdzekļu jomā, kas ļoti interesē Rietumu partnerus.


Konkrēti, VW grupas pārstāvji nesen parakstīja tieši to pašu līgumu ar FAW, kas norāda uz lielu interesi gan par ražošanas partnerību, gan par pašu Ķīnas tirgu. Kas attiecas uz Audi-FAW, uzņēmuma rūpnīca tiks būvēta Šanhajā.

Uzņēmumam jāsāk attīstīt elektriskie transportlīdzekļi uz IAL platformas, kurus nodrošinās Audi. FAW pārstāvēs ražošanas iekārtas un kvalificētu darbaspēku. Pirmajiem uzņēmuma modeļiem vajadzētu parādīties jau 2022.-2023.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?