» » » PSA grupa plāno elektrificēt visus furgonus
PSA grupa plāno elektrificēt visus furgonus
08 март 2021в 18:17
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

PSA grupa plāno elektrificēt visus furgonus


PSA grupa, kurā ietilpst vairākas automašīnu markas, tostarp Citroen, plāno visus furgonus pārveidot par elektrisko vilci. Šādu lēmumu izraisīja izmaiņas vairāku Eiropas valstu likumdošanā, kur pilnā sparā notiek transportlīdzekļu pāreja uz elektrisko piedziņu.

Tiks modernizēts viss grupas komerciālo transportlīdzekļu klāsts, ieskaitot Citroën ë-Berlingo Van un Citroën ë-Berlingo kravas un pasažieru furgonus. Tajā pašā laikā sagaidāms, ka pati modernizācija būs diezgan nopietna, jo būs pilnībā jāmaina spēkstacijas un piedziņas arhitektūra, kā arī jānovieto iespaidīgs akumulators.


Izmaiņu mēroga dēļ furgoni aizstās pašreizējo platformu ar jauno e-CMP "ratiņu", kam ir modulāra struktūra un kas pilnībā atbilst mūsdienu inženieru un dizaineru prasībām.

Pagaidām nav skaidrs, kādas tehniskās īpašības demonstrēs elektriskie furgoni, tomēr, spriežot pēc dažu autoekspertu analīzes, mums vajadzētu sagaidīt vidējo dzinēja jaudu 130 Zs un nobraukumu ar vienu uzlādi 260–330 kilometru līmenī atbilstoši WLTP ciklam. Jebkurā gadījumā tas ir kas vairāk par komerciālu transportlīdzekļu cienīgu reinkarnāciju.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?