» » » Jaunā Honda HR-V e: HEV nonāk Eiropā
Jaunā Honda HR-V e: HEV nonāk Eiropā
19 март 2021в 19:24
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Jaunā Honda HR-V e: HEV nonāk Eiropā


Hibrīdais Honda HR-V e: HEV beidzot ir nonācis Eiropas tirgū. Bez pārspīlējumiem vilinošajam modelim ir ļoti pievilcīgi tehniskie parametri un pilnīgi demokrātiska cena. Tajā pašā laikā, ņemot vērā šī ražotāja automašīnu milzīgo kvalitāti un ārkārtējo izturību, modelim ir visas iespējas ieņemt godpilnu vietu pārdošanas virsotņu augšējās līnijās.

Sāksim savu ekskursiju ar Daisuke Akojima dizainu. Mašīna iznāca patiešām jauka un izskatās vairāk kā rietumu sedani, nevis Āzijas automašīnas. Tomēr kāds noteikti atradīs kaut ko nedaudz "peldošās" proporcijas un dīvainos lēmumus, bet mēs negrasāmies strīdēties par gaumi.


Mēs vēršamies pie spēkstacijas, kuru attēlo 1,5 atmosfēras motors, kas ir savienots ar variatoru un diviem elektromotoriem. Tajā pašā laikā, pērkot, jūs varat izvēlēties gan sedana priekšējo, gan pilnpiedziņas versijas.

Runājot par pieejamajām iespējām, pircēji var paļauties uz pilnu kruīza kontroli, apsildāmiem logiem un sēdekļiem, modernu elektroniku ar daudzfunkcionālu multimediju sistēmu, kā arī ļoti kvalitatīvu interjeru. Kopumā automašīna ir pelnījusi vislielāko uzmanību tiem, kuri gatavojas iegādāties jaunu automašīnu!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?