» » » Citroen C3 Aircross ir vēlreiz pārveidots
Citroen C3 Aircross ir vēlreiz pārveidots
19 март 2021в 19:22
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Citroen C3 Aircross ir vēlreiz pārveidots


Kompaktais krosovers Citroen C3 Aircross atkal tika pārveidots, kura laikā tika mainīta automašīnas ārpuse, kā arī tika pievienotas dažas jaukas un modernas iespējas. Modelis pēdējo reizi tika atjaunināts 2017. gada vasarā. Ņemot vērā labo SUV pārdošanas līmeni, modeļa pārveidošana šķiet vairāk nekā saprātīga rīcība.

No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka automašīnas ārpuses nav tik daudz jauninājumu. Patiesībā Citroen darbinieki veica diezgan labu darbu, mainot daudzus automašīnas ārējos un iekšējos parametrus. Piemēram, tika mainīts buferis, palielinājās virsbūves izmēri, tika pievienoti jauni toņi krāsošanai un disku diametrs tika mainīts no 16 līdz 17 collām.


Pietiekami daudz jauninājumu salonā. Sēdekļi ir kļuvuši ērtāki, jo tiem ir pievienotas ērtas sānu sienas, lai atbalstītu muguru. Turklāt interjera apdares materiālu kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies. Protams, šeit nav dārgas Alkantaras, bet drīzāk tiek izmantota laba mākslīgā āda un augstas kvalitātes plastmasa.

Mēs neaizmirsām rediģēt pieejamo dzinēju līniju. Pašreizējām spēka agregātu versijām pievienojās benzīna "troika" 1.2, ar jaudu 82, 110 un 130 ZS, kā arī labs dīzeļdzinējs BlueHDi, kas ražo no 100 līdz 120 ZS. atkarībā no versijas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?