» » » Audi Q4 e-tron tiks aprīkots ar paplašināto realitāti
Audi Q4 e-tron tiks aprīkots ar paplašināto realitāti
19 март 2021в 19:19
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Audi Q4 e-tron tiks aprīkots ar paplašināto realitāti


Audi aktīvi strādā pie jaunā Q4 e-tron, kam vajadzētu būt izrāvienam ražotāja elektrisko transportlīdzekļu līnijā. Krosovers ir tehniskās izcilības virsotne, jo tas ir izgatavots, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas. Kas ir tik interesants, ko viņš var piedāvāt klientiem?

Patiesībā daudzas lietas. Inovāciju skaits, salīdzinot ar parasto e-tron, ir ļoti liels. Pirmkārt, virsbūves dizains ir pilnībā mainījies, ko joprojām kavē automašīnas maskēšanās maskēšanās. Salons arī ir pilnībā pārveidots un tagad lepojas ar jaunu elektroniku un vismodernākajām iespējām. Un, visbeidzot, gan vilces motoru, gan akumulatora jauda ir ievērojami pieaugusi.


Transportlīdzeklis turpinās darboties MEB modulārajai platformai, kas ir ievērojami pārveidota. Jo īpaši tika mainīta stūres uzlika, un pamatne tika pagarināta, lai tajā ietilptu pilna izmēra universāls. Turklāt mēs pievienojām vairākus dažādus braukšanas režīmus un autopilotu.

Inovatīvākais risinājums būs paplašinātās realitātes tehnoloģija, kas var uz automašīnas vējstikla projicēt dažādu noderīgu informāciju.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?