» » » Amerikāņi ir atjauninājuši pikapu Ford Super Duty
Amerikāņi ir atjauninājuši pikapu Ford Super Duty
19 март 2021в 19:23
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Amerikāņi ir atjauninājuši pikapu Ford Super Duty


Ford ir pielāgojis vienu no saviem vadošajiem pikapiem, kas tā aprīkojumā ir kļuvis daudz nopietnāks un izlēmīgāks. Ford Super Duty modelim ir veikta pilnīga spēka piedziņas līnijas pārskatīšana, mainīti iegādājamo komplektu komplekti, un, protams, arī ārējie jauninājumi nav apsteiguši šo pikapu. Kopumā mēs jums pateiksim kārtībā.

Vissvarīgākais ir motoru līnijas paplašināšana, kas tiks papildināta gan ar dīzeļa, gan benzīna spēka agregātiem. Nav jēgas uzskaitīt katra modeļa tehniskos parametrus, jo to ir patiešām daudz. Teiksim tikai tā, ka vidēji pikapa jauda atkarībā no konfigurācijas palielināsies par 20-30 procentiem.


Šajā sakarā palielināsies arī modeļa kravnesība. Starp citu, dažas konfigurācijas tagad ir aprīkotas ar vilkšanas trosi, vinču un citu aprīkojumu, kas var palīdzēt jums un jūsu draugiem izkļūt savvaļā un nelīdzenā apvidū.

Tajā pašā laikā automašīnas salons ir kļuvis daudz ērtāks un ērtāks. Tika pievienota iespaidīga multimediju sistēma ar milzīgu 12 collu skārienekrāna ekrānu, kā arī pilnu Apple CarPlay un Android Auto atbalstu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?