» » » Sedans Kia K8 demonstrēja tehnisko izcilību
Sedans Kia K8 demonstrēja tehnisko izcilību
19 март 2021в 19:26
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Sedans Kia K8 demonstrēja tehnisko izcilību


Kia atkal ir apsteigusi laiku un saviem faniem piedāvā patiesi šiku automašīnu, kas pildīta ar jaunākajiem sasniegumiem tehnoloģiju un elektronikas jomā. Tas ir K8 sedans, kas pārstāv dizaina un komforta pilnību. Tajā pašā laikā automašīna jau tiek ražota pirms sērijas un tiek pārdota šī gada vidū.

Saskaņā ar savu klasi modelis sacentīsies ar tādiem "monstriem" kā Cadillac Lyriq, BMW iX un Mercedes EQS, tāpēc tam ir visas nepieciešamās iezīmes. Pirmkārt, mēs runājam par šiku un ērtu interjeru, kura apdarē tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli un dārgi aksesuāri.


Tomēr korejiešiem ir vēl viens trumpis piedurknē. Mēs runājam par elektroniku, kurā viņi daudz ko zina gandrīz vienā līmenī ar japāņiem. Kia K8 ietvers veselu kaudzi tehnikas sīkrīku, kuru centrā ir liels izliekts panelis, kurā atrodas gan informācijas panelis, gan multimediju sistēma.

Kas attiecas uz motoru līniju, tad tos pamatkonfigurācijā pārstāvēs 2,4 un 2,5 sērijas, kā arī dārgākās versijās 3,3 un 3,3 GDI. Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties gan automašīnas priekšpiedziņas versiju, gan pilnpiedziņu ar automātisko pārnesumkārbu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?