» » » Cadillac XT4 ar jauniem turbodzinējiem nonāca sērijās
Cadillac XT4 ar jauniem turbodzinējiem nonāca sērijās
19 март 2021в 19:21
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Cadillac XT4 ar jauniem turbodzinējiem nonāca sērijās


Cadillac nepārtraukti priecē jaudīgu un skaistu automašīnu cienītājus ar saviem karstajiem jaunajiem izstrādājumiem. Šoreiz mēs runājam par jauno Cadillac XT4 sedanu, kurš rindā saņēma pāris jaunus turbodzinējus, kā arī virkni citu tikpat nozīmīgu jauninājumu. Mēs tos sīkāk apspriedīsim tālāk.

Pirmkārt, ir vērts runāt par pieejamajiem jaunajiem motoriem. Pirmo no tiem pārstāv benzīna četrinieks ar turbokompresoru ar 200 Zs. un 350 Ņūtona metru griezes moments. Otrais ir 2,0 litru dīzeļa turbodzinējs, kas ražo 174 ZS. un 381 Ņūtona metra moments.


Starp patīkamajiem jauninājumiem - bezatslēgas piekļuve automašīnai, patīkami auduma apdari saturoši sēdekļi ar mākslīgo ādu, klimata kontrole divām zonām, jaudīgs multivides centrs ar savu 8 collu displeju, kā arī visu sēdekļu, stikla un stūres rata pilnīga apsilde.

Turklāt ir vērts izcelt Surround Vision sistēmu, kas ļauj veikt apļveida šķēršļu diagnostiku ap automašīnu. Sensori, kas atrodas gar ķermeņa perimetru, visu informāciju pārraida uz borta datoru, kas jau informē vadītāju, izmantojot iebūvētos palīgus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?