» » » Lexus iepazīstina ar sportisko IS 500 F Sport Performance
Lexus iepazīstina ar sportisko IS 500 F Sport Performance
19 март 2021в 19:27
Autors: admin
Kategorija: LV / Auto ziņas
Komentāri: 0
Vērtējums

Lexus iepazīstina ar sportisko IS 500 F Sport Performance


Lexus nesen prezentēja jaunu sporta automašīnu - IS 500 F Sport Performance. Šis modelis ir cienīgs konkurents Audi RS 4 Avant un Mercedes-AMG C 63, jo tam ir līdzīgas tehniskās īpašības. Modeļa izmaksas sākas ar 42 tūkstošiem dolāru pamata konfigurācijai. V8 motora variants maksās 65 tūkstošus.

Pirmkārt, uzmanību piesaista automašīnas šiks izskats, kas daudzējādā ziņā atgādina iepriekš minētos konkurentus, kaut arī tam ir savas korporatīvās aprises. Var redzēt, ka Lexus dizaineri mēģināja auto stilā ieviest dažus tradicionālos risinājumus, kas jaunajā versijā izskatās vienkārši lieliski. Tas jo īpaši attiecas uz optiku, kas, mūsuprāt, ir kļuvusi daudz izteiksmīgāka.


Dzinēji ir pelnījuši ne mazāk uzmanības. Īpaši V8 ar piecu litru tilpumu, kas spēj izspiest līdz 479 ZS. un 536 ņūtonmetri griezes momentu. Tajā pašā laikā paātrinājuma dinamika ir tikai 4,5 sekundes līdz simtiem, maksimālais ātrums ir 285 km / h.

Izceļas arī sporta salons, kas tomēr ir ļoti ērts un funkcionāls. Ir visas papildu iespējas, un informācijas panelī ir digitālais displejs, kas vienmērīgi ieplūst multivides sistēmas ekrānā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
APTAUJA
Любимое авто?